Jak tejpovat rameno? Naučte se vše, co potřebujete vědět o tejpování ramene, včetně nejlepších technik a tipů pro úlevu od bolesti vašeho ramene.

790 Kč

Myslíte si, že je tento kurz ideální pro přítele, kamarádku nebo někoho blízkého? Kurz můžete zakoupit jako dárkový poukaz! Desing dárkové karty a text obdarovanému i datum odeslání nastavíte v dalším kroku.

Naučte se, jak si pomoci při bolestech ramene pomocí tejpování. V našem online kurzu se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tejpování ramene, včetně nejlepších technik a tipů pro úlevu od bolesti a podporu zdraví vašeho ramene.

V kurzu Tejpování ramene: Průvodce pro domácí péči se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tejpování ramene. Kurz je navržen tak, abyste tejpování mohli využít pro úlevu od bolesti a podporu zdraví vašeho ramene.


 • Vysvětlíme vám příčiny bolesti.
 • Naučíme vás tejpování, které můžete použít při bolesti a potížích s ramenem.
 • Ukážeme vám, jak správně aplikovat tejp na rameno, abyste dosáhli nejlepších výsledků.
 • Předáme tipy jak pracovat s tejpy i tipy které pomohou ulevit od bolesti.

Využijte tejpy naplno

a běžné bolístky budou ve finále zábavou

Začněte běžně místo prášků používat

šetrnou metodu pro naše tělo a zvládněte první kroky bez objednání a čekání na odborníka

Pomožte nejen sobě,

ale i mamince, manželovi, dětem, kamarádce. Komukoliv budete chtít

Když totiž včas použijete šetrnou metodu tejpování nemusíte sahat po práškách,  díky novým informacím bezpečně poznáte, kdy je třeba se objednat k lékaři a kdy zvládnete bolest díky tejpování v pohodlí domova – prvním nalepení to začíná 🙂


Co je součástí kurzu?

 1. Výukové materiály: Kurz obsahuje řadu video výukových materiálů, které vás krok za krokem provedou procesem tejpování ramene.
 2. Praktické ukázky: Video lekce obsahují praktické ukázky, které vám ukážou, jak správně aplikovat tejp.
 3. PDF skripta: K dispozici budete mít PDF skripta, která doplňují výukové materiály.
 4. Flexibilní učení: Všechny materiály kurzu jsou online, takže se můžete učit ve svém vlastním tempu, kdykoli a kdekoli.

Kurz jsme vytvořili tak, aby byl maximálně efektivní
a ihned využitelný v praxi.
Našim cílem je, aby pro vás analgetika byla až na posledním místě a s lehkostí v pohodlí domova si ulevili od bolesti bez zbytečné chemie.


Jak se přihlásit na kurz

 • Objednávka: Klikněte na tlačítko ‚OBJEDNAT‘ a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Platba: Cena kurzu je 790 Kč. Platbu můžete provést bankovním převodem nebo online platební kartou. Po úhradě objednávky obdržíte e-mail s potvrzením platby a dalšími pokyny.
 • Přístup ke kurzu: Po obdržení platby získáte okamžitý přístup ke kurzu. Všechny materiály kurzu jsou online, takže se můžete učit ve svém vlastním tempu, kdykoli a kdekoli.
 • Podpora: Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu michaela@jaktejpovat.cz Jsme zde, abychom vám pomohli.

Co všechno budete po kurzu vědět?

 • s lehkostí využijete tejpy k úlevě od bolesti pro sebe i blízké
 • s ročním přístupem kdykoliv osvěžíte znalosti
 • budete vědět kdy tejpy pomohou a kdy je třeba navštívit odborníka
 • s tejpem se vám bude pracovat s lehkostí, budete vědět kdy a jaký tejp použít
 • díky dalším vědomostem z bonusů hravě zachytíte a vyřešíte běžné menší bolístky než propuknou do větších bolestí
 • prášky budete moct zavřít do skříňky a jít cestou úlevy od bolesti bez zbytečné chemie


REFERENCE:

Alena K. – Líbily se mi malé praktické tejpy na spánky. Je zajímavé se zamyslet nad tím, proč bolest hlavy vzniká, třeba kvůli hypertonu nebo hladině hormonů nebo nedostatku tekutin. Přemýšlím nad využití fasciání masáže.

Helena N. – Pekne podrobne popsane a ukazane, jak se co pouziva a na co jake tejpy jsou. Na doporučení jsem začala používat tejp preventivně a fakt nemám po námaze takovou bolest jako jsem mívala. Díky

Klára V. – Super je členská sekce a skvělá krátká délka videí a přehledné setřízení. Nebyla tam zbytečná omáčka, ale zároveň spoustu zásadních informací a do 5 nebo 10 minut, což si člověk stihne pustit kdykoliv. Oceňuji zasazení do kontextu, bonusové tipy a jednoduché ukázky tejpování, a především cross tejpy.

Více informací o Míše a Petře, tvůrkyň kurzů naleznete ZDE.

Těšíme se na vás v našem kurzu!“