Náš příběh

O nás

Každá z nás má více jak 10 let zkušeností. Sport, zdravotnictví, vývoj produktů, zdravý životní styl, fyzioterapie a nadšení jsou slova, které nás spojují.

Na úplném začátku je založení společnosti GEMMEDICAL s.r.o. v roce 2014. Tehdy právě zakladatelka Míša Votýpková poprvé sama na sobě vyzkoušela, jak dokáže tejp ulevit od bolesti zad.

Náš příběh začal už v roce 2014

“ Více než jednu dekádu jsem bolest měřila miligramy podané látky. Když jsem pak během těhotenství měla bolesti zad a nemohla brát prášky, nevěděla jsem, jak si pomoci. Rada od lékařů byla, že to prostě musím vydržet. Na doporučení kamarádky jsem si tejpy objednala a sama si je aplikovala. Úleva přišla okamžitě a hned jsem věděla, že se vydám cestou úlevy od bolesti bez zbytečné chemie.“

„Díky vlastní zkušenosti a zásadě – prášek až když není jiné řešení – chci dál šířit a podporovat naši vizi. Dává mi to velký smysl a radost, když změníme přístup kohokoliv z nás.“

Spolu s báječným týmem odborníků Petrou, Emou, Míšou předáváme pomoc dál, protože tejpem vše začíná. A proto pro vás připravujeme online návody a další inspiraci ze světa zdraví a úlevy od bolesti.

Jsme tu pro vás,

Míša, Petra, Ema a Míša 🙂