Náš příběh

O nás

Každá z nás má více jak 10 let zkušeností. Sport, zdravotnictví, vývoj produktů, zdravý životní styl, fyzioterapie a nadšení jsou slova, které nás spojují.

Na úplném začátku je založení společnosti GEMMEDICAL s.r.o. v roce 2014. Tehdy právě zakladatelka Míša Votýpková poprvé sama na sobě vyzkoušela, jak dokáže tejp ulevit od bolesti zad. Díky její citlivé kůži nenašla na trhu tejp, který by jí vyhovoval. Díky vývoji a testování vznikly GemMedical tejpy, hypoalergenní a jemné tejpy, které zvládne i citlivá kůže.

V roce 2020 se ke GemMedical přidala i Petra a díky stejnému postoji k úlevě od bolesti, stejnému humoru a lásce k tejpům tvoří pevný základ firmy.

Náš příběh začal už v roce 2014

“ Více než jednu dekádu jsem bolest měřila miligramy podané látky. Když jsem pak během těhotenství měla bolesti zad a nemohla brát prášky, nevěděla jsem, jak si pomoci. Rada od lékařů byla, že to prostě musím vydržet. Na doporučení kamarádky jsem si tejpy objednala a sama si je aplikovala. Úleva přišla okamžitě a hned jsem věděla, že se vydám cestou úlevy od bolesti bez zbytečné chemie.“

„Díky vlastní zkušenosti a zásadě – prášek až když není jiné řešení – chci dál šířit a podporovat naši vizi. Dává mi to velký smysl a radost, když změníme přístup kohokoliv z nás.“

Spolu s mým báječným týmem odborníků předáváme pomoc dál, protože tejpem vše začíná. A proto pro vás připravujeme online návody a další inspiraci ze světa zdraví a úlevy od bolesti.

Jsme tu pro vás,

Míša a Petra 🙂