Milé dámy, drahé ženy, kurz speciálně určený nám ženám. Kurz probíhá online po dobu 4 týdnů a náplní je úleva od bolesti zad dole, kolem ramen a krku, bolest hlavy a migrény, celulitida, otoky a rozestouplé břišní svaly.

2990 Kč

Myslíte si, že je tento kurz ideální pro přítele, kamarádku nebo někoho blízkého? Kurz můžete zakoupit jako dárkový poukaz! Desing dárkové karty a text obdarovanému i datum odeslání nastavíte v dalším kroku.

 • Hledáte cestu jak si doma co nejrychleji ulevit od bolesti?
 • Máte pocit, že tejpování nezvládnete nebo máte obavy, abyste si neublížila?
 • Ztrácíte se z milonů návodů na internetu?
 • Chcete tejpy také používat místo tabletek na bolest?

Pojďte si osvojit základy tejpování a naučte se aplikovat tejpy.

Kurz začne 8.1. a potrvá do 4.2.2024, vše je online, nejezdíte nikam na přednášky.


V kurzu se podrobně podíváme na:

 • jak tejpy pracují a ulevují od bolesti
 • jaký druh tejpu si pro sebe vybrat
 • kdy tejpy lepit a kdy ne
 • bolest zad dole, kolem ramen a krk
 • jak si poradit s otoky a celulitidou
 • bolesti hlavy a migréna
 • použití cross tejpů
 • rozestouplé břišní svaly

Kurz jsme vytvořily tak, aby byl maximálně efektivní a ihned využitelný v praxi. Našim cílem je, aby pro vás analgetika byla až na posledním místě a s lehkostí v pohodlí domova si ulevili od bolesti bez zbytečné chemie. Kurz je určený pro laiky, pro začátečníky.

Chci kurz

Kurz se mi moc líbil, protože jsem si mimo zajímavé teorie a poznatků, na co vše se dá tejp použít odnesla především praktické dovednosti – jaký tejp použít na co, jak dlouho ho mohu mít nalepený, jak a čím, a kdy jej odstranit a hlavně způsob nalepení – tejpování je úžasný nástroj, jak si pomoci a bez kurzu bych se do toho sama nikdy nepustila

Kateřina Diblíková (účastnice posledního běhu online kurzu)

Kurz obsahuje základné, podrobné a užitočné informácie ako tejpy použiť pri bolestiach rôznych častí tela. Videá sú prehľadné a je možné podľa nich hneď praktikovať. Lektorky sú veľmi dôsledné a odpovedajú na všetky položené otázky. Aj tieto úplné základy stačia na to, aby ste sa odvážili zatejpovať správne seba alebo svojich blízkych a uľahčiť od bolesti, veľmi odporúčam 

Jana (účastnice posledního běhu online kurzu)

Kurz probíhá online v členské sekci na webu, je rozdělený do 4 modulů. Týden po týdnu postupně zpřístupníme videa, která si projdete. Budete mít dostatek času si videa během daného modulu projít. V živých vysíláních zodpovíme vaše otázky, vytvoříme bezpečné místo na vaše dotazy ke každému tématu. Přístup ke kurzu v členské sekci bude jeden rok, dostatek času na opakování a ukotvení nových zkušeností.

Kurz začíná 8.ledna 2024 a končí 4.2.2024. Po zakoupení kurzu získáte přístupová hesla. Před začátkem Vám zašleme ještě e-mail, aby Vám nic neuniklo.

Vše si pustíte podle svého časového plánu, když nestihnete živé vysílání, budete mít k dispozici záznam. Kdykoliv si videa zastavíte, rozplánujete jak vy potřebujete.

Jaký tejp je pro vás vhodný si řekneme v prvním videu a podle toho se rozhodnete. Účastníci kurzu navíc získají slevy na nákup GemMedical tejpů.

Pro nákup kurzu jako dárku k Vánocům nebo narozeninám zvolte možnost ‚Dárková karta‘. Na této kartě vyplňte potřebné údaje a zadejte datum, kdy má být dárková karta doručena obdarovanému. V den kdy má být dárková karta doručena, doručíme obdarovanému email s dárkovou kartou a instrukcemi, jak ji uplatnit. Stejný email přijde i kupujícímu. Jakmile obdarovaný dárkovou kartu vyzvedne, dostane o tom informační email.


Využijte tejpy naplno

a běžné bolístky budou ve finále zábavou

Začněte běžně místo prášků používat

šetrnou metodu pro naše tělo a zvládněte první kroky bez objednání a čekání na odborníka

Pomožte nejen sobě,

ale i mamince, manželovi, dětem, kamarádce. Komukoliv budete chtít

Co je součástí kurzu?

Videa plná informací i inspirace

Srozumitelné videolekce, krok za krokem se dozvíte vše důležité ohledně tejpů a tejpování, na co si dát pozor, jak správně tejpy nalepit a jaké kroky ještě mohu udělat, aby mi bylo fajn.

Praktické ukázky

Vše, co vás naučíme, vám ukážeme krok za krokem. Ukážeme triky s tejpy pro snadnou manipulaci při lepení tejpů.Všemi materiály si můžete libovolně procházet svým tempem.

Co všechno budete po programu vědět?

 • s lehkostí využijete tejpy k úlevě od bolesti pro sebe i blízké
 • s ročním přístupem kdykoliv osvěžíte znalosti
 • budete vědět kdy tejpy pomohou a kdy je třeba navštívit odborníka
 • s tejpem se vám bude pracovat s lehkostí, budete vědět kdy a jaký tejp použít
 • díky dalším vědomostem z bonusů hravě zachytíte a vyřešíte běžné menší bolístky než propuknou do větších bolestí
 • prášky budete moct zavřít do skříňky a jít cestou úlevy od bolesti bez zbytečné chemie
SUPER OBJEDNÁVÁM

Kdo pro vás program připravil?

Míša Jak tejpovat, GemMedical
Petra Jak tejpovat, GemMedical

Každá máme přes deset let strávených ve zdravotnictví praxí u lůžka, v ambulanci nebo na operačních sálech. Zkušenosti a přístup ke klientům předáváme dál.

Těšíme se na vás, Míša a Petra